1. Greetings Warlord!

Nice to meet you, my name is Eolande, commander of the Maiden's Faeries. Let me give you a warm welcome to the forum, a peaceful land where you can meet some other Warlords like you.
    Have we ever met on Aternum? I think I don't remember your name... you can click here to register a forum account so I will never forget it!

See you around!

Not a bug Nie mogę dostać się do portu

Discussion in 'Archived issues' started by Kalit77, Jan 14, 2019.

1. Kalit77

Kalit77 New Member

Witam.
    Mam problem z odblokowaniem portu wojenego. Gram juz 3 dzień mam 8 poziom doszedłem już nordwig i uwolnilem siedzibę przymierza, a do portu nadal nie mogę się dostać. Wszystko jest po blokowanie, mam odblokowanie 4 krainy za bramą wojny i na tym koniec. Czy jest jakiś sposób aby ten port odblokować

2. japrzemas

japrzemas Community Manager Staff Member

Witaj.

Warunkiem odblokowania jest piąty poziom gracza. Ale zakładam, że tak jest. Czasami tak się zdarza, wtedy musisz przeinstalować grę - powinno pomóc. Tutaj nie mam możliwości podejrzenia Twojego konta, ale jak założysz zgłoszenie to będziemy mogli sprawdzić jak to wygląda od naszej strony. Gdyby restart nie pomógł, proszę napisz zgłoszenie. Możesz to zrobić z poziomu ustawień w grze.